Історія Сілья

Назву села розкриває сама топономіка. Село засновано на самому перехресті доріг - на Хуст, Виноградів, Мукачеве, Берегове, на Верховину.
 
Через Берегове шлях вів на Угорську рівнину. Тут і виникло невеличке поселення, яке пестливо вимовлялося- Сільце. Як невеличке поселення, Сільце виникло в другій половині 12 століття. Про це свідчать демографічні дані розвитку села. 

Село Сільце лежить на правому березі річки Іршавки під пагорбами висота яких сягає 260 метрів над рівнем моря.На пагорбах біля Сільця знайдено залишки керамічних виробів, які стосуються 7-3 ст.до н.е. і належать до гальштатської культури.
 
Наприкінці 30 років 20 століття над самим селом, на найвищому пагорбі, став працювати один із найбільших андезитових карєрів Закарпаття.Останнім часом в селі побудовано 750 будинків. В селі проживає понад 3,1 тис.чоловік. В селі працюють середня неповна, середня та школа мистецтв, а також амбулаторія, культурно-освітні заклади, відділення поштового звязку, філії банків, будинок побуту, дитячий садок, різні торгівельні точки.
 
 
 
 
 
 
 
Наша Церква